هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و... . هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و ... می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران...

پیوندها
  • ۰
  • ۰

سرد مزاجی در مردان (بی میلی جنسی در مردان ) از جمله مشکلات بزرگ زوجین در زندگی زناشویی است که نارضایتی جنسی همسر را به دنبال خواهد داشت. نارضایتی جنسی زوجین پیامد های زیادی مانند کاهش شادی در زندگی مشترک، ابتلا به افسردگی، شاد نبودن محیط خانه برای فرزندان و در بدترین حالت جدایی و طلاق را به دنبال خواهد داشت. در بسیاری از موارد مشاهده کرده ایم که مردانی که دچار سرد مزاجی هستند، دچار افکار منفی و حتی به فکر خودکشی افتاده اند. فراموش نکنید که شما مردی عاقل، منطقی و بالغ هستید، بنابراین انسان عاقل و بالغ مشکلاتش را با ایجاد یک مشکل بزرگتر حل نمی کند. فکر خودکشی و افکار منفی هیچ دردی از شما دوا نخواهد کرد. نباید فراموش کنید که همسر و فرزندان مردانی که دچار سرد مزاجی در رابطه جنسی هستند نیز با مشکلاتی روبرو می شوند. به مرور زمان شادی از زندگی آنان می رود و خطر ابتلا به افسردگی تک تک اعضای خانواده به خصوص فرزندان را تهدید می کند.برای دریافت مشاوره جنسی ، تشخیص و درمان بی میلی جنسی در مردان می توانید با مشاورن مرکز مشاوره هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

دلایل و درمان سرد مزاجی در مردان | بی میلی جنسی در مردان

از آنجایی که درمان سرد مزاجی در مردان وابسته به دلیل می باشد. با ریشه یابی و یافتن دلیل سرد مزاجی و بی میلی جنسی در مردان می توان آن را درمان کرد. در ادامه مهمترین دلایل بی میلی جنسی در مردان ذکر شده است
بی میلی جنسی زن

- عدم آموزش جنسی زوجین
افسردگی پس از زایمان همسر

- مشکلات پزشکی و جسمی مردان
- افسردگی و علائم افسرگی
- خیانت
اختلالات جنسی ( کژکاری جنسی و انحرافات جنسی )
- اضطراب و استرس
زود انزالی و اختلال نعوظ
- مشکلات و دغدغه های کاری و زندگی
ازدواج اجباری

- مصرف دارو ( دارو های ضد افسردگی ، دارو های ضد اضطراب و ... )
- داشتن اعتیاد به مواد اعتیاد آور

مشکلات و سرد مزاجی جنسی همسر

ممکن است همسر شما نیز مشکلاتی در رابطه جنسی و نشانه هایی از سرد مزاجی را داشته باشد و بخشی از مشکل مربوط به بی میلی جنسی همسر باشد. منتهی درمان این مسئله در صورتی که سال ها نادیده گرفته شده باشد. به طوری که همسر هم دچار سرد مزاجی و بی تفاوتی و بی علاقگی به رابطه جنسی شود، بسیار دشوار است و زوجین باید هر چه سریعتر برای درمان اقدام نمایند.
برای درمان در این شرایط ابتدا باید به یک پزشک متخصص زنان مراجعه و آزمایش های هورمونی را همسر مرد انجام دهد تا مشخص شود وضعیت هورمونی او در چه وضعتی است و هم زمان در جلسات مشاوره افسردگی و زوج درمانی با یک درمانگر متخصص سکستراپی حضور یابید تا بتوانید هر چه سریعتر شادی را به زندگی خود بازگردانید.

آموزش جنسی و سکس تراپی

متاستفانه بسیاری از زوجین بحث آموزش مسائل جنسی را جدی نمی گیرند. از نظر جنسی باید زن و مرد پوزیشن های مختلف جنسی را یاد بگیرند و بدن یکدیگر را بشناسند. به طور کلی نقاطی هست که مردان و زنان در آن نقاط تحریک پذیری دارند ولی هر بدنی با بدن دیگر متفاوت است. زوجین باید در سال هایی مختلف زندگی مشترکشان، بدن یکدیگر را بشناسید و بدانید که همسرشان به چه نقاطی بیشتر حساس هست. توصیه می کنیم که حتما از یک مشاور سکستراپ برای آموزش و مشاوره جنسی استفاده نمایید تا بتوانید لذت را به روابط جنسی خود بازگردانید که نقش تعیین کننده ای در درمان سرد مزاجی زوجین به خصوص مردان دارد.

عدم درمان سرد مزاجی و بی میلی جنسی در مردان

بسیاری از افراد با وجود این که مشکل خود را می دانند ولی برای حل مشکل خود هیچ اقدامی نمی کنند و بیشتر به خیال پردازی مشغولند و خود را مقصر قلمداد می کنند. باید زمانی که متوجه اشتباهی در مسیر زندگی خود می شوید، سبک زندگی خود را عوض کنید. چرا که زندگی امروزه با زندگی 50 سال پیش فرق می کند. شما اگر به دنیای اطلاعات جنسی نگاه کنید چیزهایی را می بینید که شاید قدیمی ها فکرش را هم نمی کردند.

اهمیت درمان سرد مزاجی در مردان و رابطه جنسی با کیفیت در زندگی مشترک سبب داشتن یک رابطه جنسی با کیفیت و ماندگار در زندگی مشترک می شود و ما نباید فکر کنیم که رابطه جنسی هیچ گونه اهمیتی در زندگی ما ندارد. ممکن است ندانید، آن چیزی که مرد و زن را در کنار هم سفت و محکم نگه می دارد رابطه جنسی است و اگر رابطه جنسی با کیفیت و کمیت مناسب باشد؛ هم زندگی زناشویی را طولانی تر می کند و هم زندگی مرد و زن را شاد تر و سالم تر نگاه می دارد.

پیامد های سرد مزاجی در مردان | بی میلی جنسی در مردان

در صورت عدم درمان بی میلی جنسی و سرد مزاجی در مردان به مرور زمان هم مرد و هم همسر و خانواده او دچار افسردگی و افکار منفی گرایانه می شوند. در صورت داشتن فرزند مشکلات شما به مرور زمان او را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. توجه داشته باشید که فرزند شما بزرگ می شود و در طول زندگی با مشکلاتی روبرو خواهد شد که برای حل این مشکلات به کمک و یاری شما نیاز خواهد داشت. وقتی شما خود دچار افسردگی باشید نمی تواند به درستی او را راهنمایی کنید و حامی او باشید.

درمان سرد مزاجی و بی میلی جنسی طولانی مدت در مردان

هم مرد و هم همسر او باید حتما برای مشاوره جنسی و روان درمانی اقدام کنند. آزمایش خون دهند تا از وضعیت خودشان آگاهی یابند. همسر مردی که دچار بی میلی جنسی و سرد مزاجی است حتما به پزشک زنان مراجعه کند. زوجین هر دو باید در جلسات زوج درمانی و سکس تراپی شرکت کنند و از تحریک کننده های مناسبی جنسی می توانند استفاده نمایند. یک درمانگر متخصص می توناد خیلی موارد را به زوجین آموزش دهد. تغییر شرایط به زوجین این امکان را می دهد تا از کنار هم بودن بیشتر لذت را ببرند. سرد مزاجی مرد در زندگی مشترک در یک فاصله زمانی کم درمان گردد.

مشاوره جنسی و سکستراپی هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی با استفاده از کادری مجرب آماده است تا پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات شما در زمینه روابط جنسی و سکستراپی باشد. شما می توانید در هر نقطه ای که هستید از خدمات مشاوره تلفنی هنر زندگی در کمترین زمان تنها با یک تماس تلفنی بهرمند شوید.


برای دریافت مشاوره جنسی و تشخیص و درمان بی میلی جنسی در مردان می توانید با مشاورن مرکز مشاوره هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

 

  مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسیمنبع: بی میلی جنسی در مردان | دلایل و درمان سرد مزاجی در مردان

  • ۹۷/۰۸/۱۳
  • هنر زندگی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی