هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و... . هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و ... می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران...

پیوندها

۲۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

مخالفت خانواده پسر با ازدواج امری است که بسیاری از زوجین با آن مواجه شدهاند. این روز ها برای بسیاری از داماد ها پیش می آید که دختری را برای ازدواج می پسندند ولی خانواده با انتخاب او مخالفت می کنند. در بسیاری از موارد این امر سبب شروع یک جنگ تمام و عیار بین داماد ها و خانواده ها برای اثبات درست و غلط بودن انتخاب وی می شود.

 

برای دریافت مشاوره ازدواج می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

این روش ها برای جلوگیری از بارداری بعد از برقراری رابطه و مقاربت استفاده می شود و برای زمان هایی که فرد روش های پیشگیری از بارداری را رعایت نکرده و یا نقص غیر قابل پیش بینی در روش مورد استفاده پیشگری (مانند پاره شدن کاندوم در حین رابطه ) رخ داده است، مناسب می باشد. بنابراین بعضی از افراد این روش را (( قرص روز بعد )) نیز می نامند. روش جلوگیری از بارداری بعد از رابطه با استفاده از قرص های هورمونی صورت می گیرد که باید طی 72 ساعت پس از برقراری رابطه جنسی استفاده گردند. بهتر است قبل استفاده از این روش باید پژشک و فرد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره جنسی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره  9099075228  تماس حاصل نمایید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

لیتیوم برای تثبت کردن حالت خلقی به کار می رود اما چگونگی عملکرد این داور هنوز مشخص نشده است. از لیتیوم باری درمان اختلالاتی مانند افسردگی، شیدایی، اختلال دو قطبی و ... استفاده می شود. مصرف زیاد این دارو بسیار خطرناک می باشد و برای بدن مضر و سمی است. به همین دلیل حتما باید قبل از شروع به مصرف داروی لیتیوم، مقدار دقیق مصرف توسط درمانگر به طور دقیق مشخص شود. در چند هفته اول مصرف داروی لیتیوم باید با آزمایش خون منظم در چند هفته توسط درمانگر کنترل شود تا مطمئن شوید که مقدار مناسبی از دارو را مصرف می کنید.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس حاصل فرمایید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گلستان کجا است؟ بسیاری از شهروندان گلستان برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گلستان هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی گلستان عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گلستان می باشد. اسم و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گلستان در ادامه این مقاله آورده شده است.

 برای اطلاع دقیق از آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی گلستان و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریف تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گلستان

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی گلستان آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن مرکز مشاوره روانشناسی گلستان شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی گلستان

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی گلستان

مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – بینش

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گلستان – بینش: گرگان – خیابان ولیعصر – پاساژ صدرا – طبقه اول – واحد ۱۰۹

مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – آرام

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – آرام: گرگان – خیابان ولیعصر – نبش عدالت ۲۲ – مجتمع مروارید – طبقه ۷ – واحد ۲

مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – راستین

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – راستین: گرگان -پارس -ابتدای مرداد مرکزی -مجتمع مرداد-ط۲-واحد۷

 مرکز مشاوره روانشناسی گرگان  – باران

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گرگان  – باران: گرگان – عدالت ۸ – مجتمع ۱۱۱ – طبقه۲٫

مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – کودک

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – کودک: گرگان – چاله باغ – پایین تر از شهر کتاب – قدس ۱۱

مرکز مشاوره روانشناسی گنبد کاووس – سلحشور

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گرگان – سلحشور: –

مرکز مشاوره روانشناسی ترکمن – انتخاب (باران)

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی ترکمن – انتخاب (باران): اهواز پاداد – خیابان جواد الائمه (نبش ۱۶ غربی)

 

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی

مرکز مشاوره گلستان هنر زندگی ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره گلستان هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی گلستان مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر استانستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد. مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر استان گلستان و بالاخص استان گلستان شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه های گلستان و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم گلستان باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. از جمله خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره گلستان هنر زندگی می توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره جنسی ، مشاوره تربیت کودک ، زوج درمانی ، مشاوره افسردگی ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خیانت همسر ، اختلالات شخصیتی و .... اشاره داشت.

 

مزیت های مشاوره تلفنی بر مشاوره حضوری 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مرکز مشاوره گلستان برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی گلستان مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز مشاوره هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز مشاوره گلستان، از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند. شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره گلستان به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم گلستان اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

 

مزایای مشاوره تلفنی هنر زندگی

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی در گلستان توسط مشاوران متخصص و اساتید دانشگاه های پایتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زمانی و اقتصادی 

در دسترس بودن برای تمامی ساکنین استان گلستان و استان گلستان

قابلیت دریافت مشاوره در هر ساعتی از شبانه روز 

عدم نیاز به دریافت وقت ویزیت و هماهنگی قبلی

تشخیص سریع و رفع نیاز بصورت آنی

 

انواع خدمات مشاوره ای هنر زندگی در مرکز مشاوره گلستان

 از جمله خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در گلستان می توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره جنسی ، مشاوره تربیت کودک ، زوج درمانی ، مشاوره افسردگی ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خیانت همسر ، اختلالات شخصیتی و .... اشاره داشت. از دیگر خدمات مرکز مشاوره هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزیابی و آموزش پیش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درمانی و خانواده درمانی در جهت بهبود روابط متقابل زوجین و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره ای ، درمانی و آموزشی در زمینه های مشکلات رفتاری و تربیتی کودکان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصیت افراد در تمامی رده های سنی با استفاده از ابرازهای پیشرفته و کارآمد علوم روانشناختی

- انتخاب رشته تحصیلی با بهره گیری از جدید ترین امکانات نرم افزاری پیشرفته

- کمک به افراد برای انتخاب صحیح شغل و حرفه خود با توجه به تیپ شخصیتی آنان

- درمان انواع احتلالات شخصیتی، افسردگی، خشم و پرخاشگری، اعتیاد، وسواس، مشکلات جنسی و...

 

برای اطلاع دقیق از آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی گلستان و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریف تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

  خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی،مشاوره اختلالات جنسی، مشاوره خود ارضایی در مردان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زناشویی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران بارداری، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره یادگیری کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره بازی کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره تربیت کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره افسردگی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره طلاق، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره خیانت، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره کنترل استرس و مشاوره کاهش اضطراب و .... ارائه می دهد. تبادل نظر هنر زندگی را حتما ببینید.


منبع: مرکز مشاوره روانشناسی گلستان | آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی گلستان
 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گیلان کجا است؟ بسیاری از شهروندان گیلان برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گیلان هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی گیلان عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی گیلان می باشد. اسم و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی گیلان در ادامه این مقاله آورده شده است.

 برای اطلاع دقیق از آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی گیلان و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریف تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آموزش جنسی کودکان مهمترین مسئله ای می باشد که می توان با استفاده از آن از آزار جنسی در کودکان جلوگیری کرد. آموزش مسائل جنسی به کودکان با آموزش جنسی بزرگسال بسیار متفاوت است. در آموزش جنسی کودکان نباید مسائل جنسی را همانند آموزش مسائل جنسی بزرگسالان برای آنان توضیح داد. به خاطر حس کنجکاوی در کودکان، والدین با سوالاتی در مورد مسائلی جنسی از جانب آنان مواجه می شوند که نیازمند اطلاعات می باشند. خانواده ها باید در پاسخگویی به این سوالات و آموزش جنسی به کودکان هوشیار باشند. والدین برای پاسخگویی به این سوالات نباید بگویند که این حرف زشته، دیگه این حرف رو نزنی ها و یا جواب های مشابه به این گونه سوالات کودکان بدهند. چرا که والدین با دادن این گونه پاسخ ها به کودکان کنجکاوی آنها را بیش از پیش تحریک می کند و همین امر سبب می شود که کودک سوال خود را از کسی دیگر بپرسد. این گونه پاسخ ها از جانب اطرافیان کودک ممکن است پاسخ های صحیحی نباشد و برای کودک بسیار خطرناک است. از طرف دیگر با توجه به پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی در زندگی های نوین امروز، موجی از اطلاعات درست و نادرست در مورد مسائل جنسی در اختیار افراد مختلف از جمله کودکان قرار داده شده است که می تواند کودکان را به مسیر های اشتباهی سوق دهد. والدین با آموزش جنسی صحیح به کودکان می توانند از کودک خود در مقابل بسیاری از مسائل و عواملی مختلفی که آنان را تهدید می کند، محافظت نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه صحیح آموزش جنسی کودکان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

اختلال شخصیت پارانوئید به شکل تجسس و فضولی بیش از حد در زندگی دیگران بروز می کند. فکر کردن بیش از حد درباره زندگی دیگران کم کم باعث بدگمانی نسبت به آنها می شود. اگر این حالت در فرد شدیدتر شود، فرد به تئوری‌های توطئه علیه خود اعتقاد پیدا می‌کند و احساس می‌کند که دیگران قصد آسیب رساندن به او را دارند، بنابراین کم‌کم از ارتباط با دیگران خودداری می کند و به انزوا روی می‌آورد. همانند دیگر اختلال های روانی داشتن سطح معقولی از بدگمانی طبیعی به نظر می‌رسد منظور از اختلال بدگمانی یا پارانوئید حالت شدید و اغراق‌آمیز احساس بدگمانی در فرد است.

 

برای دریافت مشاوره و درمان اختلال پارانوئید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

دوست دارید یاد بگیرید که چگونه یک زن را به اوج لذت برسانید و در تحت خواب او را تحت تاثیر قرار دهید ؟ با خواندن این مقاله می توانید بیاموزید که چطور یک زن را در تمامی ابعاد زندگی مشترک به اوج لذت برسانید و در رابطه جنسی بر روی چه چیز هایی باید تمرکز داشته باشید که بتوانید دنیای او را متحول کنید. در این مقاله به طور کامل به شما آموزش داده می شود که چگونه یک زن را به اوج لذت برسایند.

برای دریافت مشاوره روابط زناشویی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره رواشنانسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

چگونه یک زن را به اوج لذت جنسی برسانیم

۱-به او کمک کنید تا آرام شود

اولین کاری که باید انجام دهید تا اطمینان یابید که یک زن در رختخواب لذت می برد این است که به زن احساس آرامش دهید و او را آرام کنید. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید سعی کنید تمام مواردی که برای او لذت بخش است حتی اگر خودتان از آن لذت نمی برید را برای او انجام دهید. با انجام این کار تا حد زیادی از اضطراب اولیه و استرس او کاهش می یابد. زنان در زمان هایی که استرس زیادی دارند میل جنسی شان تا حد زیادی کاهش می یابد. برای زنان سخت است تا از رابطه جنسی زمانی که استرس دارند لذت ببرند. تمام کارهای لازم برای کاهش استرس و اضطراب در بانوی خود را انجام دهید تا آرام و راحت باشد.
-به همسر خود در کار های خانه کم کنید. کار های ساده خانه را انجام دهید مثلا بعضی را روز ها می توانید شام بپزید یا ظرف ها را بشورید. زنان به مردانی که در خانه مسئولیتی را به عهده می گیرند احساس بهتری دارند. آنها حس می کنند که از آن ها با انجام این کار قدردانی می کنید. زمانی که زن احساس کند که از آن قدر دانی شده، احساس می کند که بیشتر شما را دوست دارد و همین امر میل جنسی را در خانم ها افزایش می دهد.
-کمر بانوی خود را خوب ماساژ بدهید. اگر از شمع های معطر، لوسیون و روغن های ماساژ استفاده کنید؛ او بیشتر لذت خواهد برد. کاری کنید که او احساس کند که یک ملکه است. به او اطمینان بدهید که وقتی احساس خوبی دارد. خوشحال می شوید.
- لحظات عاشقانه مانند یک حمام رمانتیک با شمع، همراه با پخش موسیقی آرامش بخش، عطراگین کردن محیط حمام با بو های شیرین را برای همسرتان بسازید. همه زنان لحظات عاشقانه را دوست دارند.
-از لحاظ روانی هرگز به او فشار نیاورید و او را وادار به برقراری رابطه جنسی به زور نکنید. اگر آمادگی برقراری جنسی را ندارد به هیچ وجه سعی نکیند که مجبورش کنید. با این کار شما به جایی نخواهید رسید و در طولانی مدت سبب سرد مزاجی و فاصله گرفتن همسرتان از شما خواهد شد.

2-برای آماده کردن او وقت بگذارید

قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. معاشقه برای یک زن بسیار مهم است و میزان لذت رابطه جنسی هر دو نفر را تا حد زیادی افزایش می دهد. راه ها و روش های مختلفی برای معاشقه وجود دارد اعم از نوازش کردن پاها، سینه ها تا بوسه های پر شور عاشقانه و لمس کردن نقاط حساس بدن همسرتان می باشد. بسیاری از زنان از شیوه های دیگر معاشقه لذت می برند که از جمله آنها می توان به ضربه زدن، گاز گرفتن، خراشیدن و لیسیدن اشاره داشت. زوجین باید تلاش کنند در رابطه های جنسی که دارند نقاط حساس مختص همسر خود را بهتر بشناسند.
-قبل از برقراری رابطه جنسی با همسر خود با شیطنت صحبت کنید ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید. به بگویید که چقدر دلتان می خواد لباس هایش را به آرامی در بیاورید، بگویید که چقدر دلتان می خواهد بدنش را سانت به سانت کشف کنید، بگویید که چقدر از دیدن بدن او لذت می برید و در تمام مدت تمام حواستان به عکس العمل ها، حرف ها و حرکاتش باشد. به تمام حرکاتش، ناله هایش، نفس نفس زدن هایش کاملا توجه کنید. با صحبت کردن در مورد مسائل مختلف جنسی و علایقتان و توجه به پاسخ ها و عکس العمل های همسرتان می توانید علایق جنسی او را به راحتی کشف کنید.
-تمام بدن او را با نوک انگشتانتان لمس کنید و در قسمت هایی که می دانید همسر شما در آن نقاط حساس تر هستند، آرام تر عم کنید. اطراف این نقاط را بمالید و آرام آرام به قسمت حساس نزدیک شوید و با او بازی کنید. این کار او را دیوانه می کند و به راحتی می توانید بفهید که برای برقراری رابطه جنسی آماده است.

3- آناتومی بدن زنان را بیاموزید

نارضایتی جنسی یکی از مشکلاتی است که برخی از زوجین با آن مواجه هستند. بر اساس تجربیات ما در زمینه مشاوره جنسی علت این امر در بسیاری از موارد عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زمان و نحوه ارضا کردن آنان است. مردان از تحریک آلت تناسلی لذت می برند. بنابراین طبیعی است که زنان نیز از تحریک واژن لذت ببرند ولی در زنان مسئله پیچیده تر می باشد. برخی از زنان به وسیله تحریک کلیتوریس به ارگاسم می رسند که بطور مستقیم در بالای واژن قرار دارد. کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیتوریس و سایر نقاط تحریک پذیر زنان می تواند به مردان در تحریک انی نقطه حساس کمک کند. در مورد آناتومی بدن و طرز صحصح ارضا شدن در زنان اطلاعات بیشتری کسب نمایید. برای این کار می توانید با مشاوران مرکز مشاوره زندگی تماس بگیرید تا شما را یاری نمایند.

 

4- مناطق حساس او را کشف کنید.

نقاط دیگری در بدن زنان وجود دارد که زنان از این نقاط از لحاظ جنسی بسیار تحریک می شوند. شما می توانید این نقاط را بین انگشتانتان مالش دهید یا با زبان لیس بزنید. برخی زنان در این نقاط احساس درد کمتری دارند با توجه به این نکته شما می توانید با نیشگون گرفتن، گاز گرفتن، خراشیدن و ضربه زدن نیز این نقاط را تحریک کنید.
-این نقاط قسمت هایی مانند گوش، پشت گردن، نوک و بافت اطراف سینه و لب های داخلی واژن هستند.


5-در رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید

در واژن زنان چندین پایانه عصبی وجود دارد. بنابراین آنچه که سبب لذت در زمان دخول در زنان می شود تنوع در حرکات شما می باشد. سعی کنید ریتم، فشار و زوایای مختلف را امتخان نمایید تا حالتی را پیدا کنید که همسرتان را بیشترین واکنش و لذت را نسبت به آن دارد. این حالت برای زنان مختلف متفاوت می باشد بنابراین شما باید حالت ایده آل هسمرتان را بیابید و در حالت های رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید.

6-رابطه جنسی دهانی را امتحان کنید

رابطه جنسی دهانی از مواردی است که اکثر مردان دوست دارند که بیشتر این نوع رابطه بر روی آنان انجام شود و خودشان تمایل زیادی برای این کار ندارند. زنان نیز مانند مردان از این کار لذت می برند. اگر می خواهید که رابطه بهتری با همسرتان داشته باشید باید بیشتر رابطه جنسی دهانی برقرار کنید. یکی از مواردی که بسیار به شما کمک می کند این است که از همسرتان بخواهید تا شما را در نحوه انجام رابطه دهانی راهنمایی کند ولی به طور کلی در زمان برقراری رابطه جنسی دهانی باید تمرکز شما بر روی کلیتوریس باشد. اما از تحریک بقیه قسمت های واژن غافل نشوید. باید در زمان برقراری این رابطه تلاش کنید تا بفهمید دقیقا که با تحریک کدام نقاط همسر شما لذت بیشتری از برقراری رابطه جنسی دهانی می برد.

7-فانتزی های او را کشف کنید

زنان فانتری های جنسی دارند و تا زمانی که به طور کامل اطمینان نداشته باشند که می خواهید آنها را ارضا نمایید این فانتزی های خود را بیان نمی کنند. باید شرایطی را فراهم نمایید تا همسرتان بتواند تاریک ترین خواسته هایش را راحت با شما در میان بگذارد و آشکارا با شما در مورد علایق جنسی خود صحبت کند. از آنجایی که همسرتان در مورد فانتزی های جنسی اش تا حالا با هیچ کس صحبت نکرده است، بیان این خواسته برای او بسیار دشوار می باشد. تلاش کنید تا فانتزی های همسرتان را زنده نمایید.

8-در رابطه جنسی جایتان را با یکدیگر عوض کنید

در برقراری رابطه جنسی بعضی از زنان دوست دارند تسلیم باشند، برخی از زنان نیز تریج می دهند که در حین برقراری رابطه کنترل همه چیز را در دست بگیرند. این علایق در زنان مختلف متفاوت می باشد و هیچ کسی نمی تواند به شما بگوید که زن شما کدام یک از این دو حالت است. گول ادعا های دورغین بسیاری از وب سایت های موجود در فضای مجازی را نخورید.
-برای اینکه بفهمید که همسر شما کدام یک از این دو حالت را دوست دارد. به او فرصت دهید. کنترل رابطه جنسی را به او واگذار نمایید. با انجام این کار می توانید همسر خود را بهتر بشناسید.چگونه یک زن را به اوج لذت از زندگی مشترک برسانیم

1-برای همسرتان آن شخصی باشید که می تواند راحت با او صحبت کند

همانند مردان، زنان به وجود کسی نیاز دارند که در شرایط سخت و پیچیده حس کنند که در کنارشان است و به راحتی می توانند با او صحبت کنند. شرایطی را برای او فراهم سازید که بتواند صحبت کند و بداند که قضاوت نمی شود. گوش دادن فعال را تمرکین کنید. با استفاده از گوش دادن فعال می توانید کاری کنید که همسرتان بفهمد که شما واقعا در حال گوش دادن هستند.
گوش دادن فعال یعنی شما به هر حرفی که در طول مکالمه با همسرتان می شنوید آگاهانه پاسخ دهید. با انجام این کار او متوجه می شود که برایش ارزش قائل هستید و او را می فهمید.


2-به او آزادی و فضا بدهید و برای حریم خصوصی همسرتان احترام قائل باشید

همه افراد نیاز به حریم خصوصی دارند تا بعضی از اوقات احساس کنند که هنوز هم می توانند خودشان باشند. اگر همسرتان را مانند یک پرنده زندانی کنید. تمام فکر او متمرکز بر روی بدست آوردن آزادی مجددش خواهد بود. اجازه دهید که او به دنبال هر چیزی که خوشحالش می کند برود و در این مسیر حامی او باشید و او را تشویق کنید.
-او را تشویق کنید تا با دوستانش وقت سپری کند و فعالیت هایی را انجام دهد که به آنان علاقه مند است. رابطه ها و علایق او را صرفا به دلیل این که شما خوشتان نمی آید، محدود نکنید. همسر شما یک انسان بالغ و بزرگ سال است و به خوبی می توانند در مورد شرایط و سایر افراد نتیجه گیری کند. شما باید به او اطمینان کنید.

3- هر روز به او کمک کنید

کار های تکراری روزمره خانه موجب ایجاد استرس در زنان می شود، بنابراین با کمک به همسرتان در انجام کوچک خانه در روز های معمولی می توانید به همسرتان نشان دهید که می تواند در هر زمانی روی شما حساب کند.
-می توانید در شکستن ظرف های خانه، برداشتن وسایل اطراف خانه و لباس های شسته شده از روی طناب و ... به او کمک کنید. همسر شما واقعا قدردان شما خواهد بود.

4- به او نیز اجازه دهید که به شما هدیه دهد

شما باید به همسرتان فرصت دهید که به شما هدیه بدهد یا به شما کمک کند. هر کسی قهرمان دنیای خودش است. در زمان تصمیم گیری برای اتفاقات مهم زندگی مشترکتان حتما با همسرتان مشورت کنید و به نقش مهمی را برای برآورده کردن تصمیمی که گرفتید محول کنید.

5-وفادار باشید

هیچ گاه نگذارید که همسر شما در زمانی که به زنان دیگر نگاه می کنید مچ شما بگیرد. وفاداری یکی از شروط اصلی داشتن ازدواجی موفق است. به او اجاز ندهید حتی بذر شک را در مورد وفاداری شما در دلش بکارد. او نیاز دارد که اطمینان داشته باشد که شما تنها به او تعلق دارید وگرنه احساس می کند که می خواهید ترکش کنید یا پای یک نفر دیگر وسط باشد.

6- نشان دهید که همسرتان چقدر برای شما ارزشمند است

زنان باید بدانند که دوست داشته می شوند. همه ما می خواهیم که افرادی که به آنها اهمیت می دهیم، به ما اهمیت بدهند. پس به همسرانتان اجازه دهید که بدانند چقدر دوستشان دارید! بیان کردن ابراز علاقه به خانم ها روش های مختلفی دارد که به ویژگی های همسر شما بستگی دارند. برخی از زنان دوست دارند که از شما هر روز بشنوند که دوستشان دارید. برخی دیگر از زنان باید در عمل دوست داشته شدن را ببیند مانند خریدن یک گل برای آنان و تعدادی از زنان نیز دوست دارند که در آغوش گرفته شوند و یا بوسیده شوند تا به علاقه شما پی ببرند.

7- با همسرتان وقت بگذرانید

داشتن یک رابطه زناشویی موفق به معنی خلاصه شدن زندگی مشترک فقط در رختخواب و رابطه جسنی نیست. همسر شما نیاز دارد که با شما وقت بگذراند.
-با هم فیلم ببینید، به تفریح بروید، مسافرت بروید و کار هایی از این قبل انجام دهید
- همواره با مهربانی و توجه کامل با همسرتان رفتار کنید.
-می توانید با یکدگیر غذا بپزید یا کار های خانه یا هر کار دیگری را با هم انجام دهید.

8-زندگی همسرتان را هیجان انگیز کنید

هر آدمی به دنبال یک شریک زندگی شاد است که بتوانند زندگی اش را هیجان انگیز کند. اگر می خواهید همسرتان از انتخاب شما احساس خشنودی بیشتری کند کافی است تا با او به کوه نوری، سفر های دور و هر چیزی که مورد علایق خودتان است بروید.
-بر روی سفر های هیجان انگیز سرمایه گذاری کنید. سعی کنید در اواخر هفته ها به دریاچه یا پیاده روی در کوه بروید.
-شما ممکن است از ثبت نام در یک کلاس موسیقی یا ... با یکدیگر لذت ببرید. یک علاقه مشترک را انتخاب کنید و از یادگیری با هم لذت ببرید.

 

نکات مهم برای به اوج رساندن لذت زنان

1-همسر خود را به گونه ای ببوسید که انگار دیگر قرار نیست برایتان تکرار شود

بوسیدن یک رابطه عاطفی قوی میان زوج ها برقرار می کند. با تسلط پیدا کردن بر روی مهارت های بوسیدن می توانید خود را بیشتر به او نشان دهید.

2- کیفیت رابطه جنسی خود را بهبود بخشید

کیفیت رابطه جنسی با آمادگی جمسی شما رابطه تنگاتنگی دارد. توصیه می کنیم که حتما به کلاس های ورزش بروید بر روی عضلات خود کار کنید تا بتوانید عملکرد بهتری در تخت خواب داشته باشید.

3-همسرتان را غافلگیر و خوشحال کنید

بر اساس تحقیقات انجام شده رضایت زنان از زندگی مشترکشان تا 90 درصد به خوشحال کردنشان بستگی دارد. اگر غرور خود را کنار بگذارید و نیاز های همسرتان را در اولویت زندگی خود قرار دهید می توانید به خوبی از عهده این کار بر بیایید.

 

برای دریافت مشاوره روابط زناشویی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره رواشنانسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


  خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی،مشاوره اختلالات جنسی، مشاوره خود ارضایی در مردان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زناشویی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران بارداری، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره یادگیری کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره بازی کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره تربیت کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره افسردگی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره طلاق، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره خیانت، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره کنترل استرس و مشاوره کاهش اضطراب و .... ارائه می دهد. تبادل نظر هنر زندگی را حتما ببینید.


منبع: چگونه یک زن را به اوج لذت برسانیم
 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

گوشی همسرمان را چک کنیم یا نه ؟ امروزه بسیاری از افراد هستند که به دنبال برنامه و نرم افزار های گوناگون برای کنترل کردن تماس ها، تلگرام و پیام های گوشی همسرشان هستند. تلاش برای دیدن گوشی و شک داشتن نسبت به روابط مجازی همسر ناشی از شک و ترسی است که ریشه در خاطره های بد، تاثیر شبکه های اجتماعی یا رفتار های همسر و اطرافیان و .... دارد. در بسیاری از موارد این احساس شک و ترسی که سبب چک کردن گوشی همسر می شود، به علاقه و ارزشمندی او برای شما بر می گردد. اما حفظ و نگهداری از هر چیزی روش اصولی و صحیح خود دارد و چک کردن مداوم گوشی و محدود کردن و کنترل همسرتان نتیجه ای جز دور شدن شما از یکدیگر به همراه نخواهد داشت.

 برای دریافت مشاوره خانواده و روابط بین زوجین می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

چگونه نه بگوییم‌ ؟ درست است که موافقت کردن و گفتن بله خیلی راحت است ولی لزوما بهترین جواب نیست. همانطور که مخالفت کردن و نه گفتن پیامد دارد، موافقت کردن نیز دارای پیامد های خودش است. واقعیت این است با بله گفتن به چیزی که به آن علاقه ای ندارید. به چیزی که دوست دارید نه گفته اید. هر کسی باید در طول روز به موارد زیادی پاسخ دهد. که جواب مثبت و منفی به هر کدام از آنها در کیفیت زندگیش تاثیر زیادی می گذارد. یادگیری اینکه چطور به بعضی از فرایند ها نه بگویید در ابتدا کار سختی است اما اگر به اهمیت این قضیه در مسیر زندگیتان پی ببرید. به تلاش خود برای یادگیری این مهارت ادامه خواهید داد. برای یاد بگیری اینکه چطور نه بگویید و احساس بدی از نه گفتن خود نداشته باشید نکات زیر بسیار به شما کمک خواهد کرد :

 

برای مشاوره در زمینه مهارت های ارتباطی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشانسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

1-رویاهای خود را بشناسید

اولین نکته ای که به شما در نه گفتن کمک می کند این است که بدانید که رویا های زندگی شما در ابعاد مختلف شغل، زندگی مشترک، موقعیت اجتماعی، تحصیل و ... چیست. زمانی که رویاهای خود را می شناسید نه گفتن خیلی راحت می شود. چون دلیل خوبی برای گفتن نه خواهید داشت. هر چقدر رویا های خود را بهتر بشناسید. راحتر تصمیم می گیرید که چه چیزهایی شما را به رویاهایتان نزدیکتر می کند و به چیز هایی باید نه بگویید.

 

2- به پیامد های بله گفتن خود فکر کنید

هر کسی در پاسخ به درخواست های کوچکی که در طول روز از او می شود، پاسخ مثبت می دهد. چرا که فکر می کند که این موضوع مهم نیست و اگر کاری از دستش بر می آید نباید دریغ کند. انجام کار های کوچک می تواند ده تا حداکثر بیست دقیقه از هر کسی وقت بگیرید. پس مشکل خاصی پیش نمی یاد.

اینکه می گویند قطره قطره جمع می گردد وانگهی دریا شود را حتما شنیده اید. برای این که بتوانیم این جمله را برای شما توضیح دهیم دو گروه از افراد را در نظر بگیرید. گروه اول مدیران شرکت های بزرگ می باشند. بر اساس تحقیقات انجام شده مدیران عالی رتبه شرکت ها و نهاد های بزرگ باید بیش از 400 تصمیم بزرگ و کوچک در محیط کاریشان بگیرند. از سوی دیگر این افراد باید برای خانواده، دوستان، تفریح و... نیز وقت بگذارند. گروه دوم افرادی هستند که تمام وقت هفت روزه هفته در حال کار می باشند ولی باز هم وقت کم می آورند و در زندگی پیشرفت نمی کنند. یکی از بزرگترین تفاوت های این دو گروه در هنر نه گفتن است. گروه اول دقیقا می دانند که چه وقت هایی باید نه بگویند و گروه دوم به احتمال زیاد با بسیاری از درخواست های اطرافیانشان موافقت می کنند.

همیشه در نظر داشته باشید زمانی که با درخواستی روبرو می شوید. قبل از اینکه جواب بدهید فکر کنید. اگر جواب مثبت بدهید چه اتفاقی می افتد؟ چه پیامد هایی را به دنبال خواهد داشت ؟ چه چیز هایی را بدست می آورید ؟ اگر موافقت کنید گه چیزهایی را از دست خواهید داد ؟ آیا حتما باید این درخواست را قبول کنید ؟

یکی از نکاتی که بسیار در یادگیری هنر نه گفتن به شما کمک می کند کشف اعتقاداتی است که در شما سبب می شود نتوانید دست رد به سینه ی کسی بزنید. یادتان باشد که وقت طلاست. پس باید آن را به درستی خرج کنید.

 

3- اشکال نه گفتن چیست ؟

واقعا نه گفتن چه اشکالی دارد ؟ شاید سبب شود که مداوم با خودتان فکر کنید که نکند فلانی از دستم ناراحت شود، یا در نگاه و دیدگاه دیگران آدم بدی به نظر برسید. از ادب به دور است و یا خیلی دلایل دیگری برای نه نگفتن داشته باشید. این افکار نشان دهنده ی خیر خواهی و حسن نیت شما است. اما خیلی از این ترس هایی که دارید فقط زاده ی ذهن شما است. اگر طرف مقابل شما شخص فهمیده و با ملاحظه ای باشد، حتما دلیل نه گفتن شما را درک خواهد کرد.

برای اینکه بتوانید نه بگویید با ابتدا خودتان بپذیرد که نه گفتن بخشی از زندگی شما است و شما نباید تمامی در خواست هایی که از شما می شود را بپذیرید. نه گفتن هیچ اشکالی ندارد و شما تنهای آدمی در این دنیا نیستید که نه می گوید. تنها نکته مهم در پاسخگویی شما چه بله و چه نه رعایت رفتاری توام با احترام می باشد.

 

4- بهترین روش برای نه گفتن را انتخاب کنید

شما به روش های مختلفی می توانید پیام نه خود را انتقال دهید. این پیام را می توانید رو در رو، با استفاده از پیامک، ایمیل، مکالمه تلفنی و یا هر راه دیگری انتقال دهید. این که شما چگونه درخواست را رد می کنید بسیار مهم است به شرایط و چگونگی رابطه شما با آن شخص بستگی دارد. سعی کنید که بهترین روش را برای نه گفتن انتخاب کنید.

 

5-حاشیه سازی نکنید و لب مطلب را بگویید

برای اینکه نه بگویید لازم نیست که داستان بسازید. فقط بگویید نمی توانید و توضیح کوتاهی بدهید که چرا این درخواست را رد می کنید. لازم نیست توضیحاتی را بدهید که اصلا به آن شخص مربوط نمی شود. شما تنها می خواهید این پیام را برسانید ((نه، ممنون)) و هر توضیحی غیر از این اضافه می باشد.

 

6- با احترام رفتار نمایید

بسیاری از اوقات نه نمی گویید چرا که فکر می کنید که بی احترامی است. اما محترمانه یا نامحترمانه بودن این رفتار، ربطی به نه گفتن یا آره گفتن شما ندارد. بلکه به نحوه بیان و گفتن آن مربوط می شود. در پاسخی می دهید باید ادب را رعایت نمایید و برای احساس طرق مقابل خود ارزش قائل شوید.

 

7- یک پیشنهاد جایگزین بدهید

اگر خواستید می توانید یک پیشهاد جایگزین را دهید. اگر شخص مناسبی برای درخواست ایشان نیستید، شخصی را می توانید به معرفی کنید که برای انجام آن کار مناسب است. اگر الان برای انجام کاری وقت ندارید زمان دیگری پیشنهاد دهید که وقتتان آزاد است یا اگر راه حلی برای مشکل به نظرتان می رسد، آن شخص را راهنمایی کنید.

فراموش نکنید که شما به خاطر حسن نیتی که دارید یک راه حل جایگزین پیشنهاد می دهید و هیچ تعهدی برای این کار ندارید. نه گفتن شما هیچ مسئولیتی را برای شما ایجاد نخواهد کرد که حالا بخواهید آن را جبران نمایید. نه گفتن هیچ اشکالی ندارد!!!!!!!!

 

8- کمتر در دسترس باشید

اگر شرایط زندگی شما به گونه ای است که افراد زیادی از شما کمک می خواهند و تحت فشار قرار می گیرید، سعی کنید که کمتر در دسترس باشید. به پیام ها و ایمیل هایی که دریافت می کنید خیلی سریع جواب ندهید. چون در اکثر مواقع جواب دادن سریع به پیام ها اینگونه برداشت می شود که شما وقت خالی کافی برای کمک را دارید در حالی ممکن است که واقعا این طور نباشد. به جای اینکه سریع پاسخ دهید، سعی کنید تا وقت بیشتری را برای پاسخ دادن بگذارید و بر روی جوابی که می دهید به خوبی فکر کنید. کوتاه جواب بدهید و در دسترس بودنتان را محدود کنید. با کمتر در دسترس بودن علاوه بر اینکه با درخواست های کمتری مواجه می شوید؛ دیگران نیز بیشتر برای وقت شما احترام می گذارند.

 

9-وقتی نمی دانید نه بگویید یا بله

در مواردی که نمی دانید که باید چه کاری بکنید و چه جوابی دهید. بهترین کار نوشتن است. شروع به نوشتن کنید هر چیزی که به ذهنتان می رسد را بر روی یک برگه کاغذ بنویسید. وقتی که تمام شد. بعد از اینکه تمامی افکار خود را نوشتید. شروع به نوشتن دلایل و جوابی که می خواهید به طرف مقابلتان بدهید، بکنید. این کار به شما کمک می کند تا به مقدار زیادی از احساس درماندگیتان کم شود. بر اساس تحقیقات روانشناسی انجام شده نوشتن به شما کمک می کند تا با نوخود آگاه خود زودتر به نتیجه برسید و بهترین تصمیم ممکن را در شریاطی که دارید بگیرید. وقتی که دارید می نویسید خیلی زود می فهمید که در جواب چه بگویید. وقتی تمام شد. چیزی که نوشتید را ویراش کنید و پیام نهایی را ارسال نمایید.

 

10-با تاخیر به درخواست ها جواب دهید

اگر تمایلی به قبول کردن در خواستی که از شما شده است ندارید. تاخیر در جواب دادن یکی از کارهایی است که بی علاقگی شما را در قبول کردن آن کار نشان می دهد. اگر می خواهید با پیام یا ایمیل جواب دهید. جواب خود را چند روز یا چند هفته به تاخیر بیاندازید. با گذشت زمان طرف مقابل شما متوجه می شود که علاقه ای برای انجام آن کار ندارید در نتیجه بیشتر اصرار نخواهد کرد. لازم نیست به درخواست هایی که علاوه بر شما از خیلی از افراد دیگر نیز می شود پاسخ دهید. فقط برای زمان هایی که فرستنده درخواست را تنها برای شما فرستاده یک جواب کوتاه و مودبانه داشته باشید.

 

برای مشاوره در زمینه مهارت های ارتباطی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشانسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

  خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی،مشاوره اختلالات جنسی، مشاوره خود ارضایی در مردان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زناشویی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران بارداری، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره یادگیری کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره بازی کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره تربیت کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره افسردگی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره طلاق، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره خیانت، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره کنترل استرس و مشاوره کاهش اضطراب و .... ارائه می دهد. تبادل نظر هنر زندگی را حتما ببینید.


منبع: چگونه نه بگوییم ؟ مهارت نه گفتن را یاد بگیریم
 • هنر زندگی