هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و... . هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و ... می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران...

پیوندها

۱۴۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

درمان سندروم داون

هنوز روشی قطعی برای درمان سندروم داون یافت نشده است. درمان هایی که امروزه در مراکز مربوطه برای این کودکان به کار برده می شود، با توجه به علائم و ویژگی های فردی آن ها متفاوت و گسترده می باشد. سندروم داون یک بیماری ژنتیکی است که فرد به جای 46 کروموزوم 47 کروموزوم دارد. بارداری در سن بالا و سابقه ژنتیکی اصلی ترین عوامل ابتلا به این سندروم شناخته شده اند. خوشبختانه امروزه با اقدامات آموزشی و پزشکی تا حد زیادی می توان از نشانه های ظاهری و مشکلات یادگیری این کودکان کاست. تا در بزرگسالی حتی بتوانند به طور مستقل زندگی بکنند. در ادامه مقاله به شرح روش های درمانی برای از بین بردن مشکلات این کودکان پرداخته ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه درمان سندروم داون می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : درمان سندروم داون

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

چرا باید به دنبال راهی برای تقویت حافظه کوتاه مدت بود؟ شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که یک موضوعی را خیلی سریع فراموش کنید و از این بابت شدیدا عصبی و ناراحت شوید. دیگران به شما خرده بگیرند که حواستان نیست و حتی روابط و دوستی هایتان به خطر بیافتد. حافظه کوتاه مدت یا حافظه کاری، یکی از مهم ترین و فعال ترین بخش های حافظه می باشد که بدون آن، هیچ چیزی در حافظه بلند مدت نیز نخواهد بود. در این مطلب، به طور مفصل و کامل درباره تمام ابعاد حافظه کوتاه مدت صحبت شده است. راه هایی برای تقویت حافظه کوتاه مدت، راه هایی برای افزایش ظرفیت، عملکرد و عواملی که حافظه را تخریب می کنند بیان کرده ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تقویت حافظه کوتاه مدت می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : تقویت حافظه کوتاه مدت

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آیا به دنبال آدرس بهترین مراکز مشاوره ازدواج کاشان هستید ؟ آیا می دانید هدف از مشاوره ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج در مرکز مشاوره ازدواج کاشان چیست ؟ در روز های اولیه ازدواج و در زمان آشنایی قبل از ازدواج خیلی از نکات مهم برای شروع یک زندگی مشترک موفق توسط افراد نادیده گرفته می شود، که سبب می گردد بعد از سپری شدن سال های اولیه مشکلات و اختلافات زیادی در بین زوج ها به وجود بیاید. هدف اصلی مشاوره ازدواج یا مشاوره قبل از ازدواج این است که ما یاد بگیریم که چگونه با مشکلات زندگی زناشویی روبرو شویم. در حقیقت مشاوره قبل از ازدواج مانند واکسنی برای پیشگیری از طلاق و مانع از هم پاشیدن زندگی مشترک می باشد. از آنجایی که ازدواج مهمترین تصمیم گیری در زندگی هر فرد می باشد، آموزش دیدن برای این تصمیم گیری و یادگیری مهارت های لازم برای زندگی مشترک ضروری است.

 

برای دریافت مشاوره ازدواج و اطلاع از آدرس بهترین مراکز مشاوره ازدواج کاشان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید

 

 

منبع : مرکز مشاوره ازدواج کاشان | آدرس بهترین مراکز مشاوره قبل از ازدواج کاشان

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آیا آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد کاشان را می شناسید؟ اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلات دنیای امروز است. از جمله معروفترین مواد اعتیاد آور می توان به هروئین، مورفین، متادون، تریاک، شیره ، شیشه، حشیش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفین یا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنیا بسته به ذائقه و شرایطی موجود در آن منطقه مصرف یک یا چند تا از این مواد مخدر بیشتر است. یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد درگیر آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراکز ترک اعتیاد کاشان بود. به همین دلیل مرکز مشاوره هنر زندگی تصمیم گرفت تا برای تسهیل دسترس مردم کاشان به مراکز ترک اعتیاد، آدرس تمامی مراکز ترک اعتیاد در کاشان را جمع آوری و معرفی نماید. برای اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرک ، انواع مواد توهم زا و نشانه های اعتیاد به مواد مخدر کلیک کنید. برای عضویت در کانال مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

 

برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد و اطلاع از آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد کاشان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگیرید.

 

منبع : آدرس بهترین مراکز ترک اعتیاد کاشان | کمپ های ترک اعتیاد کاشان

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

مشاوره کودک چیست ؟ واژه تربیت کودک به معنای تعلیم و تربیت کودک برای چالش های زندگی آینده اش با استفاده از اصول علمی است. والدین باید بدانند که تمامی حرکات و عملکرد های آنان در حضور کودک شکل دهنده ی قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان می باشد. در مسیر تربیت کودک والدین با چالش های متفاوتی روبرو می شوند که باید قبل از هر چیزی احساسات خود را کنترل کنند. تا بتوانند در رویارویی با این چالش ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته ی بسیار حیاتی برای تربیت کودک می باشد. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی استفاده از مشاوره کودک و مشاوره تربیت کودک می باشد. از آنجایی که بسیاری از شهروندان از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند. در این مقاله تمامی آدرس مراکز مشاوره کودک کاشان را جمع آوری شده است.

 

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

منبع : مشاوره کودک کاشان | آدرس مراکز مشاوره کودک کاشان

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

چه راه هایی برای شناسایی افراد نامناسب برای ازدواج وجود دارد؟ ازدواج یکی از انتخاب های مهم در زندگی است و چون تمام جوانب زندگی را در بر می گیرد برای بسیاری از افراد بزرگترین چالش استرس زا می باشد. گرچه هیج انسانی کامل نیست و همه افراد نقص هایی دارند، ولی برخی ویژگی ها یا تیپ های شخصیتی می توانند زندگی مشترک را به کابوسی برای طرف مقابل تبدیل کند. پس در صورتی که تصمیم به ازدواج با آگاهی کافی همراه نباشد، پیامدهای آن می تواند رنج عاطفی و آسیب های روانی مادام العمر برای فرد به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین ویژگی ها و تیپ های شخصیتی که برای ازدواج مناسب نیستند می پردازیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه افراد نامناسب برای ازدواج می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : افراد نامناسب برای ازدواج

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

پشیمانی بعد از عقد

پشیمانی بعد از عقد چرا اتفاق می افتد؟ چرا برخی جوانان بعد از عقد پشیمان می شوند؟ شاید این جمله را زیاد از اطرفیان تازه عروس و تازه داماد خود شنیده باشید که تنها مدت کوتاهی پس از عقد، از ازدواج شان ابراز پشیمانی کرده و می گویند "همسرشان را آنقدر که باید دوست ندارند". بسیاری هم آن را طبیعی دانسته و می گویند "این موضوع که مدتی پس از عقد از بین می رود". در این مطلب، سعی شده تا از نگاه تخصصی به مسئله پشیمانی بعد از عقد که عمدتا در خانم ها اتفاق می افتد بپردازیم. موضوعی که اگر نسبت به آن غفلت شود، می تواند پیامدهای ناگواری را برای زوجین و خانواده ها داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه پشیمانی بعد از عقد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.


منبع : پشیمانی بعد از عقد

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آیا به دنبال آدرس بهترین مراکز مشاوره ازدواج آمل هستید ؟ آیا می دانید هدف از مشاوره ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج در مرکز مشاوره ازدواج آمل چیست ؟ در روز های اولیه ازدواج و در زمان آشنایی قبل از ازدواج خیلی از نکات مهم برای شروع یک زندگی مشترک موفق توسط افراد نادیده گرفته می شود، که سبب می گردد بعد از سپری شدن سال های اولیه مشکلات و اختلافات زیادی در بین زوج ها به وجود بیاید. هدف اصلی مشاوره ازدواج یا مشاوره قبل از ازدواج این است که ما یاد بگیریم که چگونه با مشکلات زندگی زناشویی روبرو شویم. در حقیقت مشاوره قبل از ازدواج مانند واکسنی برای پیشگیری از طلاق و مانع از هم پاشیدن زندگی مشترک می باشد. از آنجایی که ازدواج مهمترین تصمیم گیری در زندگی هر فرد می باشد، آموزش دیدن برای این تصمیم گیری و یادگیری مهارت های لازم برای زندگی مشترک ضروری است.

 

برای دریافت مشاوره ازدواج و اطلاع از آدرس بهترین مراکز مشاوره ازدواج آمل می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید

 

 

منبع : مرکز مشاوره ازدواج آمل | آدرس بهترین مراکز مشاوره قبل از ازدواج آمل

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

مشاوره کودک چیست ؟ واژه تربیت کودک به معنای تعلیم و تربیت کودک برای چالش های زندگی آینده اش با استفاده از اصول علمی است. والدین باید بدانند که تمامی حرکات و عملکرد های آنان در حضور کودک شکل دهنده ی قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان می باشد. در مسیر تربیت کودک والدین با چالش های متفاوتی روبرو می شوند که باید قبل از هر چیزی احساسات خود را کنترل کنند. تا بتوانند در رویارویی با این چالش ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته ی بسیار حیاتی برای تربیت کودک می باشد. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی استفاده از مشاوره کودک و مشاوره تربیت کودک می باشد. از آنجایی که بسیاری از شهروندان از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند. در این مقاله تمامی آدرس مرکز مشاوره کودک آمل را جمع آوری شده است.

 

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

منبع : مشاوره کودک آمل | آدرس مراکز مشاوره کودک آمل


آدرس مراکز مشاوره کودک آمل

یکی از مشکلاتی که بسیاری از شهروندان آمل  با آن مواجه هستند عدم آگاهی آنان از آدرس مرکز مشاوره کودک آمل  می باشد. به همین دلیل مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی سعی در جمع آوری بهترین مراکز مشاوره کودک آمل  کرده است. آدرس بهترین مراکز مشاوره کودک آمل  در ادامه آورده شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره روانشانسی حامی هنر زندگی تماس بگیرید.

 

آدرس مراکز مشاوره کودک آمل


نام مراکز مشاوره کودک مازنداران

آدرس مراکز مشاوره کودک مازنداران

مرکز مشاوره کودک مازنداران  دل آرام

آدرس مرکز مشاوره کودک مازنداران – دل آرام : ساری، خیابان شیخ طبرسی ، روبروی کوچه جمالی ، پلاک ۶۸ ، طبقه دوم

لزوم مشاوره با مشاوره کودکشما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آدرس مراکز مشاوره کودک آمل  با مشاوران مرکز مشاوره حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.
 

کودکی دوران شکل گیری شخصیت می باشد؛ بنابراین آگاهی پدر و مادر از روش های صحیح تربیتی و آموزش کودک در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاری مناسب با کودکشان تاثیر به سزایی دارد. فراموش نکنید که برای تربیت کودک تنها فراهم کردن شرایط رفاهی و آموزشی مناسب کافی نیست؛ بلکه والدین باید اصول صحیح تربیتی شامل تنبیه، تشویق، آموزش و ... را بیاموزند. یادگیری این اصول صحیح تربیت و آموزش کودک مسئله پیچیده ای است که نیاز به مشاوره با روانشاسان متخصص و حساس کودک دارد.

همانطوری که می دانید کودکان نیز مسئله ها و دغدغه هایی دارند که نمی توانند به تنهایی این چالش ها را برطرف کنند. این مسئله می تواند به طور مستقیم بر روی سلامت و روحیه کودک تاثیر بگذارد. در این میان نقش اصلی در برقراری ارتباط و کمک به کودکان برای برطرف کردن مشکلاتشان را خانواده ها بازی می کنند. مشاوره کودک موثرترین راهکاری است که خانواده ها می توانند روش صحیح برخورد با کودکان برای حل مشکلاتشان را بیاموزند.

 

زمینه های مشاوره کودک

شما می توانید با مراجعه به روانشاسان کودک در مورد مشکلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگیرید. تجربه به ما ثابت کرده که موضوع و چالش اصلی والدین همیشه پنهان بوده و نیاز به ریشه یابی توسط روانشناس کودک دارد. ولی به طور کلی می توان از رایج ترین مشکلات والدین در زمینه کودک به موارد زیر اشاره داشت :

اصرار کودک بر خواسته هایش

بیش فعالی

اوتیسم

سوالات جنسی کودکان

دروغ گویی کودکان

زورگویی در محیط خانواده یا مدرسه به کودک

ترس و فوبیای کودکان

گریه و لجبازی کودکان

عدم تمرکز کودکان

استرس و اضطراب کودکان

افسردگی کودکان

مشکلات ارتباطی کودکان

و ...

 

چرا مشاوره تلفنی کودک

به دلیل مشغله زیاد والدین در زندگی های امرزی، یافتن یک مشاوره کودک متخصص و با تجربه مشکل بوده و نیاز به صرف وقت، هزینه، انرژی زیاد در رفت و آمد و ... دارد که همین امر سبب می شود تا بسیاری از والدین از کمک و همراهی روانشناسان کودک متخصص بهرمند نشوند. مرکز مشاوره کودک حامی هنر زندگی با گرد هم آوری روانشناسان کودک متخصص و با تجربه و همچنین با فراهم سازی زیرساخت تلفنی در تلاش است که تا بتواند سهم کوچکی در یاری و آسایش مردم ایران زمین داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


منبع : مشاوره کودک آمل | آدرس مراکز مشاوره کودک آمل

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

یکی از موانع رسیدن به موفقیت ترس از شکست است. موفقیت بدون شکست به دست نمی آید. مسیر رسیدن به موفقیت، یک راه پر پیچ و خم می باشد که شکست های زیادی دارد، ولی برای اینکه به موفقیت برسید باید با پیگیری و تلاش به فعالیت خود ادامه دهید. در طی تاریخ شاهد ثبت موفقیت های بسیاری هستیم اما کمتر در مورد شکست هایی که افراد مختلف قبل از رسیدن به موفقیت متحمل شده اند، اشاره شده است. نکته قابل توجه این است که تک تک این موفقیت ها حاصل شکست هایی بوده که نتوانسته آنها را از تلاش منصرف کند. شکست ها به مانند سکوی پرتابی برای رسیدن به موفقیت می باشند. در این مقاله به نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیت می بپردازیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه  ترس از شکست می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : ترس از شکست | نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیت

 • هنر زندگی