هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره تربیت کودک ، مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره شخصیت شناسی و... . هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و ... می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران...

پیوندها

۵۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

بعضی از افراد در کودکی دچار مشکلاتی از طرف والدین خود آنها بوده است که بر آینده آن ها مخصوصا روابط عاطفی و زندگی شخصی تاثیر مستقیم گذاشته است. این اختلالات به وجود آمده تاثیر ذهن ناخودآگاه در ازدواج ( سندروم بازگشت به خانه ) نام دارد. در ادامه به بررسی تاثیر ذهن ناخودآگاه در ازدواج ( لینک متن به آدرسسندروم بازگشت به خانه ) می پردازیم. هر کودک دو خواسته اصلی دارد: 1- عشق پدر و مادر را دریافت کند 2- پدر و مادرش به یکدیگر عشق بورزند. بسیاری از ما در کودکی خود نتوانسته ایم به این دو خواسته اصلی خود برسیم و در این ناکام شده ایم. از همین رو این خواسته ها حتی در بزرگسالی با ما می مانند. دقیقا مانند این است که یک کار ناتمام داریم که باید تمامش کنیم. همین امر سبب می شود در عشق خود سعی کنیم به این دو خواسته اصلی خود پاسخ دهیم و ناکامی خود را از بین ببریم. به همین دلیل در بزرگسالی ناخودآگاه ما شرایطی را به وجود می آورد تا بتوانیم به این دو خواسته خود پاسخ دهیم. اصولا در تاثیر ذهن ناخودآگاه در ازدواج ( سندروم بازگشت به خانه ) یکی از موارد زیر ممکن است رخ دهد:

 

برای مشاوره قبل از ازدواج و نحوه برقراری ارتباط درست با جنسی مخالف می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آیا شرایط و ویژگی های افرادی که برای ازدواج با هم مناسب نیستند را می دانید؟ آیا می دانید که چرا این افراد مناسب یکدیگر نیستند؟ افراد سالم و معمولی جامعه اگرچه شرایط خوبی برای ازدواج دارند اما برای یک ازدواج موفق علاوه بر سالم و نرمال بودن افراد، باید دو طرف ازدواج، برای هم متناسب باشند و اخلاق و رفتارشان به هم بخورد. به قول معروف با هم جفت و جور باشند. برخی از مهم‌ترین مواردی که بر اساس تجربیات ما در جلسات مشاوره باعث تنش و تعارض در زندگی مشترک می شود که در ادامه توضیح می دهیم افرادی که برای ازدواج با هم مناسب نیستند ، چه تفاوت هایی دارند. با علم به این مشکلات در صورت تصمیم به ازدواج در چنین شرایطی می توانید بهتر با مشکلات احتمالی که ممکن است در زندگی مشترک آینده برای شما به وجود بیاید مقابله کنید.

 

برای مشاوره قبل از ازدواج می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

یکی از زیباترین هدیه خداوند به پدر ومادر، فرزند است. بنابراین والدین همیشه بدنبال یافتن بهترین راه برای به بار نشستن خلاقیت و استعداد نهفته کودکان هستند. هیچ چیز زیبا تر از بیان اولین کلمات کودک یا شروع به راه رفتن و یا شروع به یادگیری و تجربه های اولیه کودک نیست، یادگیری در کودک و شاید در مهمترین دوره زندگی کودک یعنی یک سالگی او بهترین و شیرین ترین دوره برای پدران و مادران می باشد.  در این دوره والدین باید توجه کامل به کودک داشته باشند تا کودک آسیبی نبیند. پدر و مادر باید با هوشیاری کامل قدم به قدم فرزند خود را در این مسیر همراهی و هدایت نمایند. در این مقاله مطالب در مرود کسب مهارت فردی و اجتماعی و سلامت کودک یک ساله ارائه می دهیم.

برای دریافت مشاوره تربیت فرزند می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریف تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج به مرحله ای گفته می شود که در آن دو نفر از جنس مخالف به تبادل اطلاعات و عواطف خود به منظور تصمیم گیری برای ازدواج می پردازند. آشنایی قبل از ازدواج با اطلاع خانواده و با هدف شناخت بیشتر می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد ولی باید محدودیت هایی نیز برای این روابط قائل شویم. در گذشته مرحله آشنایی قبل از ازدواج به صورت سنتی از طریق خواستگاری انجام می شد، که امروزه در بسیاری از موارد بسیار تغییر کرده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی آشنایی قبل از ازدواج پسران و دختران بپردازیم. توصیه می کنیم حتما مقاله ی ما را در مورد اشتباهات آشنایی قبل از ازدواج مطالعه نمایید و قبل از تصمیم جدی برای ازدواج حتما از مشاوره قبل از ازدواج بهرمند شوید.

 

برای مشاوره دوستی و آشنایی قبل از ازدواج و نحوه داشتن رابطه صحیح قبل از ازدواج و برطرف کردن مشکلات خود در این زمینه می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

 آیا می دانید اشتباهات آشنایی قبل از ازدواج که معمولا افراد مرتکب می شوند چه کار ها یا چیزهایی هستند ؟ دوران آشنایی قبل از ازدواج دارای مزای زیادی است و در شناخت فرد مقابلمان به ما بسیار کمک می کند ولی در این دوران معمولا افراد اشتباهاتی را انجام می دهند، که این اشتباهات آشنایی قبل از ازدواج می تواند در مراحل بعدی و بعد از ازدواج برای افراد مشکل ساز باشد. اگر در سال های اولیه آشنایی و دوستی خود با شخصی هستید توصیه می کنیم که حتما این مقاله را مطاله نمایید. برای عضویت در کانال مشاوره ازدواج کلیک کنید.

 

برای مشاوره قبل از ازدواج و نحوه برقراری ارتباط درست با جنسی مخالف می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

بیش فعالی به حالتی گفته می شود که کودک دارای تحرک زیاد است و بیش از اندازه جنب و جوش دارد. همین انرژی زیاد و تحرک بالای کودک سبب دردسر هایی برای خود، والدین (بخصوص مادر) و کادر مدرسه می شود. کودکان بیش فعال معمولا تمامی انرژی خود را صرف جنب و جوش می کنند و دیگر توانی برای کار های دیگر مانند یادگیری، انجام تکالیف مدرسه و .... ندارند و اگر به موقع مورد درمان قرار نگیرند ممکن است به سمت ترک تحصیل و قرار گرفتن در مسیر های انحرافی قرار بگیرند. از همین رو والدین باید بعد از تشخیص و شناسایی علائم بیش فعالی برای درمان کودک بیش فعال خود اقدام کنند، تا از بروز پیامد ها و عواقبل بعد از آن در دوره های نوجوانی و جوانی پیشگیری نمایند. از جمله پیامد های عدم درمان به موقع بیش فعالی کودکان می توان به رفتار های ضد اجتماعی در همان سن یا بعد از آن، گرایش به سمت مصرف مواد مخدر، تا امیدی شدید در نوجوانی، افسردگی، اختلالات یادگیری، ابتلا به ADHD  شدید در کودکی و نوجوانی و ... اشاره داشت. امروزه خیلی از مادران از دست کودک خود شاکی هستند و گمان می کنند که کودکشان بیش فعال است اما باید بدانند قبل از هر اقدامی باید از علاپم کودک بیش فعال اطلاع پیدا کنند و ببینند آیا کودکشان علائم و نشانه های کودک بیش فعال را دارد یا نه؟

 

برای مشاوره تربیت کودک می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

بیش فعالی یکی از اختلالات شایع در میان کودکان می باشد که هشت تا ده درصد از کودکان دچار این اختلال هستند. اختلال بیش فعالی در دسته اختلالات جسمی و روحی به شمار می آید و علائم و نشانه های این اختلال در کودکان تا سن هفت سالگی نمایان می شود. ولی مختص به هیچ سن خاصی در کودکان نیست حتی در برخی نوزادان نیز علائم و نشانه های آن دیده می شود. اختلال بیش فعالی در پسران بیشتر دیده می شود. از جمله علائم و نشانه های اختلال پیش فعالی می توان به اضطراب و انزوای اجتماعی، مشکلات تحصیلی، یادگیری کم و مشکلات رفتاری اشاره داشت. امروزه بسیاری از والدین (بخصوص مادران) از اختلال پیش فعالی کودک خود رنج می برند و نحوه رفتار صحیح با کودک بیش فعال خود را نمی دانند. برای یادگیری رفتار صحیح با کودکان بیش فعال، حتما این مقاله را بخوانید.

 

برای مشاوره تربیت کودک می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


 

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

یکی از موانع رسیدن به موفقیت ترس از شکست است. هیچ موفقیتی بدون شکست به دست نیامده است. مسیر رسیدن به موفقیت، یک راه پیچ و خم و دارای فراز و نشیب ها و شکست های زیادی است ولی برای اینکه به موفقیت برسید باید با پی گیری و تلاش به فعالیت خود ادامه دهید. وگرنه این دنیا بابت شکست شما پاداشی را قائل نمی شود. اگر تاریخ را مرور کنیم شاهد ثبت موفقیت های بسیاری هستم. که کمتر در مورد شکست هایی که افراد مختلف قبل از رسیدن به موفقیت متحمل شده اند، اشاره شده است. نکته قابل توجه این است که تک تک این موفقیت ها حاصل شکست هایی بوده که نتوانسته آنها را از تلاش منصرف کند. شکست ها به مانند سکوی پرتابی برای رسیدن به موفقیت می باشند. یک مثال بسیار کلیشه ای که این روز ها زیاد می شنویم توماس ادیسون است. 1000 بار تلاش و شکست را پشت سر گذارند تا بتواند به موفقیت برسد. زمانی که از وی پرسیدند وقتی که 1000 بار شکست خوردی چه حسی داشتی؟ ادیسون پاسخ داد: "من هزار بار تجربه کردم و هزار مرحله را گذارندم تا موفقیت برسم"

 

دیدگاه و نگرش افراد موفق نسبت به شکست

همه چیز مربوط به دیدگاه افراد در زمان شکست می شود. برخلاف ادیسون، بسیاری از ما آنقدر بر روی شکست نخوردن تمرکز می کنیم که انگار بر روی قله موفقیت ایستاده ایم و ترس از سقوط داریم. همین امر سبب می شود تا از انجام بسیاری کار ها در زندگی منصرف شویم و به اندازه کافی برای انجام کار ها تمرکز نکنیم و در نهایت انگیزه خود را برای رسیدن به موفقیت از دست بدهیم و به یک زندگی متوسط بسنده کنیم. برای لینک متن به آدرسرسیدن به موفقیت باید به شکست هایی که در مسیر زندگی می خوریم به چشم یه تجربه یا یک مرحله که به ما برای رسیدن به چیزی که می خواهیم کمک می کند، بنگریم. از شکست ها درس بگیریم و مسیرمان را بری رفع مشکل، با توجه به تجارب قبلی خود اصلاح نماییمو ترس از شکست نداشته باشیم. نگرش ما به زندگی و اتفاقاتی که در آن می افتد، بزرگترین ابزاری است که ما می توانیم برای رسیدن به موفقیت بهرمند شویم.

 

شکست بزرگترین معلم زندگی است

ترس از شکست | نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیتهنگامی که نگاهی دقیق تر به تفکر افراد موفق در طول تاریخ می اندازیم، متوجه می شویم که پذیرش شکست در مسیر رسیدن به موفقیت، یک قانون و قاعده ی جدید و فوق العاده ای نیست. ادیسون، داروین، فروید، استیو جابز تا نظریه پردازان رادیکال های اقتصادی و ستاره های ورزشی، همه و همه شکست را یکی از ابزار های بزرگ برای رسیدن به موفقیت می دانند. اشتباه کردن و شکست خوردن بزرگترین معلمان ما در مسیر زندگی برای انجام کارها و رسیدن به چیزی هایی که می خواهیم می باشند. اما پذیریش شکست، ریسک کردن، اشتباه کردن برای بسیاری از مردم سخت است و به جای تلاش کردن برای رسیدن به موفقیت، تصمیم می گیرند در حاشیه امن زندگی خود بمانند و ریسک نکنند. تفاوت بزرگ بین انسان های کار آفرین و ایده پرداز با سایر انسان ها در پذیرش ریسک کار خود، نوع نگرش او به زندگی و به شکست و موفقیت است. البته در دنیای امروزه، بسیاری از کارفرمایان دیگر مانند ترس از شکست ندارند، آنها مفهوم شکست را درک کرده و به تحلیل آن می پردازند. امروزه اکثر شرکت های خصوصی در دنیا به دنبال جذب کسانی هستند که بازتاب مسیر موفقیت و شکست را نشان می دهند و اعتقاد دارند که کسانی که در شرایط سخت به تلاش خود ادامه دهند بالاخره سربلند بیرون خواهند آمد. چرا که این افراد می توانند در دوران رکود و مشکلات و رقابت، شرکت را به سمت هدف هدایت کنند و از رکود نجات دهند.

 

نحوه نگرش افراد موفق به ترس از شکست

امروزه در اکثر شرکت ها به کارمندان آموزش داده می شود که بزرگترین موفقیت ها حاصل بزرگترین ریسک ها می باشد و شکست در مسیر رسیدن به موفقیت حتما وجود دارد. مدیران این سازمان ها به خاطر شکست ماتم نمی گیرند و به آن به دنبال راهی برای برطرف کردن آن و استفاده از تجربه آن برای رسیدن به سود در آینده تمرکز می کنند. ایده اکثر این مدیران این است که (سریعترین راه رسیدن به موفقیت داشتن نگرش بدون ترس نسبت به شکست می باشد). البته به این گفته ما به این معنی نیست که هر اشتباهی توسط این مدیران پذیرفته می شود. صد البته اشتباهات ناشی از سهل نگاری، تنبلی پذیرفته نشدنی است. 

 

نقش ترس از شکست و رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی

ترس از شکست | نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیتهمین امر برای تلاش های شخصی نیز صادق است، چه در غلبه کردن در چالش های بزرگ زندگی، چه در دستیابی به توانایی در تمام جنبه های زندگی کاربرد دارد. برای رسیدن به اهداف خود که به ظاهر غیر ممکن است از شکست نترسید، باید بزرگ فکر کنید، و با تلاش برای رسیدن به چیزی هایی که می خواهید، قدم بردارید. برای دست یابی به موفقیت لازم نیست که روی یک طناب معلق راه بروید تا به قله برسید یا کار خارق العاده ای انجام دهید، تنها کافی است دست از تلاش برندارید و از شکست نترسید. شکست تنها پرداخت یک هزینه برای دستیابی به موفقیت است، دوباره بلند شوید و شروع به حرکت کنید. قبل از شروع باید بررسی کنید که آیا رسیدن به هدفی که می خواهید ارزش پذیرش ریسک ها و شکست های مسیرش را دارد؟ نباید کور کورانه در شب پرواز کنید و به رسیدن به موفقیت امیدوار باشید. دستیابی به هدف نیازمند تعیین هدف، شناخت استعداد های خود، تقویت مهارت های خود، برنامه ریزی، تلاش، عدم ترس از شکست می باشد.

 

منطقه ی قدرت یا منقطه ی امن؟

یکی از بزرگترین اسراری که باید در مورد موفقیت بدانید این است که قدم ور داشتن در مسیر همان اندازه که احتمال دارد با شکست همراه باشد، ممکن است با موفقیت های کوچک نیز همراه گردد. به همین دلیل باید تک تک اتفاقاتی که در مسیر رسیدن به هدفتان برای شما می افتد درس بگیرید و ادامه دهید. موفقیت همیشه در حاشیه قدرت شما قرار دارد که برای رسیدن به آن لازم است که از منقطه امن و راحت خود خارج شوید و شروع به تلاش کنید. برای حرکت به سوی موفقیت دانستن دو نکته زیر بسیار مهم است.

 

حفظ نگرش مثبت

ترس از شکست | نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیتداشتن نگرش مثبت آگاهانه در مسیر رسیدن به موفقیت می تواند به شما کمک کند تا از اتفاقات و شکست هایی که برای شما اتفاق می افتد درس بگیرید. انسان ها در حالت عادی اکثرا مثبت اندیش نیستند اما به هیچ وجه نباید نحوه نگرش خود را به مسائل دست کم بگیرید. نحوه نگرش شما به مسائل همان چیزی است که در صورتی که درست و مثبت باشد می تواند شما را هر روز به هدفتان نزدیک تر کند. 

 

خواندن و گوش دادن و تقویت  انگیزشی

قدم دوم در مسیر موفقت داشتن روحیه یادگیری، خواندن و گوش دادن به مطالب است که قدرت نگرش و تفکر مثبت شما را تقویت کند. با بررسی واکنش افراد موفق در زندگی به این نتیجه می رسید که هیچ وقت در مقابل یادگیری چیزی های جدید جبهه نمی گیرند. آنها همیشه تلاش زیادی برای یادگیری مسائل و درس های جدید دارند و که همین روحیه سبب تقویت انگیزه آنها برای پیش بردن کارها و رسیدن به موفقیت می شود. قدم برداشتن در مسیر موفقیت با داشتن نگرش یادگیری، ریسک پذیری، عدم ترس از شکست و بهبود مسمتر مهارت خود همان چیزی است که در نهایت نتایجی خوشحال کننده ای خواهد داشت. این نکته را فراموش نکنید که دو راه بیشتر وجود ندارد حرکت رو به جلو یا ایستادن حرکت به سوی مرگ.
خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی،مشاوره اختلالات جنسی، مشاوره خود ارضایی در مردان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زناشویی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران بارداری، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره یادگیری کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره بازی کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره تربیت کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره افسردگی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره طلاق، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره خیانت، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره کنترل استرس و مشاوره کاهش اضطراب و .... ارائه می دهد. تبادل نظر هنر زندگی را حتما ببینید.


منبع : ترس از شکست | نقش شکست در زندگی و رسیدن به موفقیت

 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

آیا با نحوه کنترل استرس کنکور و مقابله با آن آشنا هستید؟ بدون شک موفقیت تحصیلی، کسب رتبه و قبولی در رشته دلخواه چیزی است که هر داوطلب کنکوری به دنبال آن می باشد. بدون شک در این راه دانش آموزان و خانواده های آنان متحمل استرس، اضطراب و فشار روانی زیادی خواهند شد. در صورتی که فشار های روانی، استرس وارد شده بر دانش آموز در مسیر مطالعه برای کنکور کنترل نگردد می تواند پیامد های جبران ناپذیری را هم بر روی سلامت جمسی و هم بر روی نتیجه کنکور و آینده او داشته باشد. عدم توجه دانش آموزان و خانواده های آنان به درمان به موقع استرس و اضطراب دانش آموز سبب شده تا بسیاری از دانش آموزان علیرغم مطالعه زیاد و آمادگی بالای تحصیلی نتوانند در کنکور و امتحانات نهایی خود نتیجه مناسبی را کسب نمایند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله راه کارهایی را برای درمان استرس و اضطراب دانش آموزان و خانواده های آنان در زمان آمادگی دانش آموزان برای کنکور بنویسیم.

 

برای مشاوره استرس می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.


 • هنر زندگی
 • ۰
 • ۰

چگونه با بیماری سرطان خود مبارزه کنم؟ یک مسئله بسیار مهم برای مبارزه با بیماری سرطان این است که به هیچ وجه نباید تاثیر روحیه و شرایط احساسی خود را در سیکل درمان دست کم بگیرید. برای درمان سرطان علاوه بر درمان جمسی، باید بسیار به مراقبت از سلامت ذهنی، عاطفی خود توجه داشته باشید. بسیاری اند افرادی که بعد از متوجه شدن از بیماری سرطان خود با مراقبت از سلامت عاطفی و احساسی خود به مبارزه با بیماری سرطان اقدام میکنند. به همین دلیل و با توجه به نقش بسیار حساس روحیه و شرایط احساسی افراد در مبارزه با بیماری سرطان تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در مورد نحوه تغییر رفتاری و شخصیتی و نحوه بهبود و تقویت روحیه در افراد مبتلا به بیماری سرطان توضیح دهیم.

 

برای مشاوره و مقابله با پیامد های روحی و روانی بیماری سرطان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

 • هنر زندگی